PRIHLÁŠKA

O NÁS

img-01

Autoškola GRENDEL je jednou z najstarších autoškôl na Slovensku. Vznikla 28.januára 1991 v Košiciach. Počas našej 29 ročnej pôsobnosti na trhu získalo u nás vodičský preukaz vyše 18.000 žiadateľov o vodičské oprávnenie jednotlivých skupín. Pôsobíme na území mesta Košice a jeho okolia.

Základným krédom našej autoškoly je poskytnúť výukový servis za prijateľné ceny s ohľadom na individuálne požiadavky a potreby klienta. Pri výbere našich inštruktorov dbáme predovšetkým na odborné, charakterové vlastnosti a taktiež na ich  trpezlivosť. Pri výučbe používame didaktické pomôcky a nové vyučovacie metódy s ohľadom na individualitu žiaka.

Zlatým štandardom pre nášho klienta je set učebnice “Nové pravidlá cestnej premávky” a najnovších testov na CD, vrátane kurzu prvej pomoci. Tieto služby sú pre klienta zahrnuté priamo v cene bez nutnosti ich doplácania.

Autoškola Grendel poskytuje kurzy na získanie vodičského oprávnenia skupín A,A2,B,C,CE a kurzy pravidelného výcviku a základnej kvalifikácie.

Okrem klasického výukového servisu poskytujeme štandardne aj kondičné jazdy pre širokú verejnosť na zdokonalenie praktických vlastností a zručností a taktiež doplňujúce teórie na prehĺbenie teoretických vedomostí adeptov.

Pre firemných zákazníkov poskytujeme preškolenia vodičov referenčných vozidiel podľa požiadaviek klienta v našich priestoroch.

Je to jednoduché

Prihlás sa už dnes !
Prihlásiť sa